понеділок, 11 січня 2016 р.

Новорічне шоу - 2015

За вікном - грудень, у повітрі вже відчувається запах Нового року! Адже, незабаром, вся країна відзначатиме останнє свято 2015 року! Новий 2016 рік – рік червоної вогняної мавпи. Тому, 24 грудня для студентів гуртожитку, в святково прикрашеному приміщенні, відбулася новорічна дискотека, яку урізноманітнили веселі конкурси з призами та подарунками. Казкові Дід Мороз та Снігуронька, святково вбрана ялинка яскраво доповнили новорічне шоу.
Мешканці гуртожитку із задоволенням вітали одне одного з наступаючими новорічними святами, даруючи свої таланти в танцювальному, вокальному, ораторському мистецтвах та в жанрі пародій. Вся студентська спільнота завітала на дискотеку в новорічних костюмах та атрибутах.
Хочеться від всього студентського колективу гуртожитку побажати у наступаючому Новому році миру, радості та щастя! Нехай новорічні свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть вам і вашій родині добро, здоров'я і достаток. Бажаю, щоб у новому році ви зробили все те, про що так давно мріяли. Вірю, що в новому році ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та родини. Успіхів вам, та здійснення найзаповітніших бажань.
 
   
 
   
 

Немає коментарів:

Дописати коментар