четвер, 22 вересня 2016 р.

Поради студентам: як правильно харчуватись?

Як правило, після закінчення ВУЗу студенти отримують не тільки диплом, але і гастрит. Тому важливо правильно організувати режим харчування

Корисні поради для студентів
1. Брак часу.

Щоб приготувати нормальний обід або вечерю необхідний мінімум 1-1.5 години. Яка розкіш скажіть ви? І будете абсолютно праві! Сьогодні день розписаний мало не по хвилинах, у всіх дуже багато справ. Студент, який добре вчиться, також має обмежене вільний час. На приготування їжі він або просто не відводить часу, харчуючись в кафешках чи різних їдалень, або відводить несуттєвий відрізок часу, за який можна лише встигнути щось зварити, аля пельмені або макарони. Не забувайте харчуватись мінімум 3 рази на день, і уникайте "снеків".

2. Брак грошей.

Багато молодих людей і дівчата просто не мають вільних коштів для купівлі нормальних складових корисних страв. Причому, багато хто з студентів гроші як такі мають (було б дивно, а на що б вони тоді жили :)), просто ці гроші, виділені батьками для живлення їх дочок і синів, студенти витрачають на більш, з точки зору їх, «корисні »речі, такі як похід у кінотеатр або просто збирають на сумочку від Прадо. Так чинять багато молодих людей. Намагайтесь витрачати гроші з розумом і на нормальні продукти.

3. Лінь.

Але все ж, напевно, одна з головних причин голодного життя студента - це лінь. Після важкого навчального дня деколи хочеться просто до будинку доїхати і лягти скоріше на ліжко, а то ноги вже не тримають. .

Поради студенту: як правильно харчуватися

Порада № 1: Навчіться готувати нормальну їжу.

Зварити пельмені і посмажити яєчню до 20-ти років, напевно, може кожен. Проте зробити щось більш серйозне, на зразок запеченої курки з картоплею або яка-небудь інша вишукана страва - це вже доля небагатьох. Хто вам може допомогти підвищити свої кухарські здібності? Якщо ви дівчина, вам природно простіше, адже вас у школі вчили хоч якимось азам «царської» кухні.

Але хлопці нехай не впадають у відчай, а надходять у такий спосіб. Коли ви наступного разу будете вдома на канікулах або вихідних, порозпитуйте своїх мам і бабусь про те, як вони готують. Поспостерігайте за послідовністю їх дій. Спробуйте посприяти у приготуванні їжі. І перед тим, як їхати назад в гуртожиток, візьміть кілька рецептів найбільш простих і відносно нетривалих за часом приготування страв. Ваші мами, ми думаємо. із задоволенням, поділяться з вами своїми секретами.

Порада № 2: Готуйте їжу з вечора.

Раз ви не встигаєте зробити собі їжу після навчання, то тоді вам просто необхідно навчитися готувати собі про запас, щоб прийти втомленим і голодним з університету і просто розігріти вже вами заздалегідь приготований обід або вечерю. Причому це вже буде не який-небудь напівфабрикат, а нормальна їжа, за умови, звичайно, що ви вмієте нормально готувати.

Порада № 3: Готуйте по черзі.

Якщо ви живете в гуртожитку, значить ви живете з сусідами по кімнаті. Скажімо вам по великому секрету у них точно такі ж проблеми з харчуванням. Так чи не простіше вирішувати загальну проблему разом? Зберіться всі разом і вирішіть, хто в який день буде готувати. Це дозволить істотно підвищити якість вживаної вами їжі (якщо, звичайно ж, ваші сусіди також вміють нормально готувати).
Якщо ви будете харчуватися «за загальним столом», то, крім вигод з харчуванням, ви будете мати також вигоди з витратою грошей на їжу.
Картинки по запросу здорова еда

Немає коментарів:

Дописати коментар