четвер, 22 вересня 2016 р.


Вам випало відвідати важливу і урочисту подію, але ви не знаєте, яку вибрати прикрасу? 

Картинки по запросу прикраси на шиюКартинки по запросу прикраси на шиюКартинки по запросу прикраси на шию

Бувають різні види кольє, наприклад, кольє із золота з діамантами, кольє з кольоровим каменем, або ж кольє без вставок. Давайте розберемося, як вибрати ту прикрасу, яка підходить саме вам. Отже, нам необхідно: 

1. Вибрати колір золота для вашого кольє. 

2. Визначитися, яка у кольє із золота буде довжина. Це залежить від ваших власних уподобань. Комусь, можливо, подобається більш «глибока» відкрита зона декольте, а хтось хотів би залишитися загадкою. 

3. Вибрати вставки: 

• Фіаніт — штучно вирощений аналог мінералу. Його широко застосовують в ювелірній промисловості. Перевага в тому, що без належного обладнання практично неможливо визначити, чи натуральний цей камінь. А, власне, назва фіаніт походить від фізичного інституту, де цей камінь був уперше синтезований. 

• Діамант — це універсальний камінь, він підійде всім, для будь-якого стилю і віку. До того ж, чи відомо вам, що діамант може відігнати страх і захистити від чужого впливу людину, яка його носить? 

• Топаз — це напівдорогоцінне каміння з острова Топазіон. У нього різноманітна колірна гамма, від благородного коричневого і до яскраво-червоного. Своїй власниці він приносить спокій і умиротворення, а також, як кажуть, захищає від «поганого ока». 

• Сапфір — основний його колір — синій, з найрізноманітнішими відтінками. Любить він не всіх. Його носієм може бути лише та, чиє правдолюбство і чеснота рівні її красі. Особливо це стосується неодружених дівчат — носіння такого каменю обіцяє їм гарне заміжжя і щасливе сімейне життя. 

• Смарагд — дорогоцінний камінь, вартість якого іноді перевищує алмаз. Цей камінь дасть своїй господарці мудрість і вижене всі чорні думки і погані сни. Смарагд — це в перекладі з арабської «дорогоцінний камінь зеленого кольору». 

• Рубін — вид мінералу корунду, різновид відтінків червоного тону від рожевого до яскраво фіолетового. Носити цей камінь корисно тим, у кого спостерігається синдром хронічної втоми. Головні його симптоми: безсоння, швидка стомлюваність. Чи чули ви, що лише завдяки хрому у рубіна такий насичений яскравий колір? 

4. Вибрати замок для золотого кольє. Є кілька видів: круглий, карабін, замок у вигляді коробочки. Всі вони підходять ідеальним чином вашій прикрасі. 

Вдалого вам вибору! 

Немає коментарів:

Дописати коментар