вівторок, 3 жовтня 2017 р.

Поради першокурсникам
Хочете знати чому важливо харчуватися правильно? Здорове харчування має важливе значення для нашого психічного та фізичного розвитку і підтримки хорошого здоров’я.
Жири можна виявити в складі м’яса, молочних продуктів, горіхів і масел.
Білки  ми можемо отримати з риби, м’яса, бобів, горіхів, яєць, бобових, сої та молочних продуктів.
Вуглеводи можна отримати з овочів, цільного зерна, рису, квасолі та солодощів.
Вітаміни (наприклад, В, С, D і К), які можна знайти у фруктах і овочах.
Мікроелементи (наприклад, калій, залізо, цинк) можуть бути отримані з фруктів, овочів, зерна.
Сніданок це найважливіший прийом їжі, і важливо, щоб він був здоровим і поживним. Чи знаєте ви, що люди, які регулярно пропускають сніданок мають більше проблем із зайвою вагою, ніж люди, які регулярно вживають? Це тому, що без сніданку сповільнюється обмін речовин. Таким чином, щоб харчуватися правильно і втрачати вагу, обов’язково снідайте. Крупи, фрукти, молоко та яйця – все це чудові продукти, які дадуть поштовх енергії на цілий день.
Постарайтеся мати середній за обсягом обід і легка вечеря. Якщо у вас був щільний сніданок, то як правило обід вже не буде таким великим. Наявність легкого обіду важливо, як і легкого вечері. Не переїдайте на вечерю, так як ви перезавантажте травну систему і ваше тіло збереже ці калорії. Щільний обід теж викличе сонливість, що не завжди доречно. Постарайтеся дотримуватися такого плану харчування .
Замініть небажані для здоров’я чіпси і сухарики, на пакетик сухофруктів і горіхів. Якщо у вас є можливість — приготуйте з ранку і візьміть з собою – з’їсте під час перекусу з чашкою зеленого чаю.
Жирна їжа – це не добре, це значить занадто багато холестерину, який погано впливає на здоров’я. Важливо розрізняти хороші (корисні) і погані жири. Погані жири насичені, містять холестерин та транс-жири. А хороші – моно насичені, які ви можете знайти в риб’ячому жирі, оливковій олії, горіхах, сметані та олії.
Підходите до процесу харчування творчо, крім білків і вуглеводів, деякі продукти володіють яскравими кольорами – в основному це фрукти і овочі. Ви не просто зробите їжу, яка виглядає апетитно, але і додасте кілька корисних і поживних речовин до їжі. Таке «барвисте» харчування – відмінний спосіб, як змусити дітей харчуватися правильно.
Більшість фруктів, таких як яблука, гуава і полуниця – корисні для здоров’я. Хочете знати, як харчуватися правильно і недорого. Постарайтеся знайти продукти, які і дешеві і корисні. Наприклад, зелений чай, продукт недорогий, але корисний 2-3 чашки чаю в день, хороша альтернатива газованим напоям. Для студентів  здорове харчування звичайно складне завдання. Однак і тут можна знайти рішення, наприклад, молоко і яйця, дуже корисні продукти і прості в приготуванні і доступні за ціною.
 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар